Pasty polerskie

Pasty polerskie przydają się w sytuacji, gdy w wyniku upływu czasu i działania niekorzystnych czynników atmosferycznych powłoka lakieru na samochodzie traci swój dawny połysk i staje się matowa. Karoseria auta, ale i podzespoły takie jak reflektory ciągle narażone są na ścieranie przez brud oraz niszczące działanie drobinek piasku, żwiru i innych. Powodem złej kondycji powierzchni lakieru i reflektorów może być również nieprawidłowe mycie i stosowanie nieodpowiedniej chemii czyszczącej.

Pasty polerskie stanowią konglomerat drobnoziarnistego materiału ściernego oraz substancji wiążących. Mogą mieć one postać stałą, ciekłą lub półciekłą. Dzięki zastosowaniu pasty polerskiej o odpowiedniej gradacji możliwe jest usunięcie rys i innych drobnych uszkodzeń powłoki lakierniczej oraz zregenerowanie reflektorów. Ze względu na siłę działania pasty polerskie dzielimy na mocno tnące typu cutting, preparaty typu polish stosowane do średnich i lekkich zarysowań oraz pasty wykończeniowe typu finisz, którymi z powodzeniem usuniemy hologramy oraz przygotujemy lakier do woskowania. Przed wyborem właściwej pasty polerskiej należy wziąć pod uwagę stan powierzchni docelowej, wielkość uszkodzeń, a także określić nasze oczekiwania co do efektu prac polerskich. W ofercie naszego sklepu posiadamy pasty polerskie do lakieru i odnawiania reflektorów marek Boll, Formula 1, Koch Chemie, K2, Menzerna, Druchema, Sonax oraz Quixx.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij