Zestaw K2 do usuwania rys z niebieskiego lakieru (K2 Color Max, Ultra Cut, aplikator, mikrofibry)

27,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: K2 - MELLENr produktu: ZESTAW_83Kod producenta: ZESTAW_83Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Zestaw K2 do usuwania rys z niebieskiego lakieru

Zestaw K2 do usuwania rys z niebieskiego lakieru to kompleksowe rozwiązanie dla dbających o perfekcyjny wygląd samochodu. Pasta K2 Ultra Cut skutecznie usuwa rysy, a wosk K2 Color Max nadaje intensywny kolor i regeneruje lakier. Aplikator gąbkowy zapewnia bezpieczne nakładanie produktów, a mikrofibra doskonale czyści powierzchnie bez smug. To łatwe w użyciu i skuteczne narzędzia, które pozwolą odnowić i ochronić lakier, sprawiając, że samochód prezentuje się jak nowy.

Pasta do usuwania rys K2 Ultra Cut 100g

 • Skutecznie usuwa rysy, zadrapania i inne niedoskonałości lakieru, zapewniając gładką powierzchnię.
 • Działa na wszystkich rodzajach i kolorach lakierów, w tym również na metalizowanych.
 • Łatwa w użyciu, co pozwala szybko odzyskać idealny wygląd lakieru bez konieczności korzystania z polerki mechanicznej.

Wosk koloryzujący K2 Color Max 200ml (niebieski)

 • Nadaje intensywny kolor lakierowi, ożywiając jego wygląd.
 • Regeneruje zarówno nowe, jak i starsze lakiery, przywracając im dawny połysk.
 • Skutecznie maskuje drobne rysy, zadrapania i inne defekty, sprawiając, że lakier staje się gładszy i atrakcyjniejszy.
 • Łatwy w aplikacji, nie wymaga stosowania dużej siły.

Gąbka do wosków i nabłyszczaczy K2 Aplikator (10cm)

 • Zapewnia bezpieczne i równomierne nakładanie różnego rodzaju produktów na lakier, bez ryzyka uszkodzenia powierzchni.
 • Może być używana na różnych elementach samochodu, takich jak lakierowane, gumowe, plastikowe, skórzane czy winylowe.
 • Dzięki wysokiej jakości materiałowi gąbki zachowuje swój kształt i właściwości na dłużej, co przekłada się na wygodę użytkowania.

Mikrofibra do czyszczenia kokpitu DWR Standard Duster 30x30cm - 2 sztuki

 • Delikatne dla powierzchni, ale skuteczne w usuwaniu brudu i osuszaniu.
 • Idealne do czyszczenia karoserii, kokpitu i felg, nie pozostawiając smug ani zarysowań.
 • Wielokrotnego użytku, co przekłada się na ekonomiczne korzystanie z zestawu.

Dzięki zestawowi K2 do usuwania rys z niebieskiego lakieru, dbanie o wygląd lakieru samochodowego staje się prostsze i bardziej efektywne, pozwalając cieszyć się perfekcyjnym efektem bez konieczności kosztownych wizyt w warsztacie.

Instrukcja użycia zestawu produktów K2 do usuwania rys z niebieskiego lakieru

 1. Przygotowanie powierzchni: Upewnij się, że samochód jest czysty i suchy przed rozpoczęciem procesu usuwania rys. Odtłuszcz lakier za pomocą specjalnego preparatu, na przykład K2 Klinet, aby zapewnić lepsze przyłączenie się produktów.
 2. Usuwanie rys: Nałóż pastę do usuwania rys K2 Ultra Cut na mikrofibrową ściereczkę. Delikatnie wmasuj pastę na powierzchnię z rysami, zadrapaniami lub innymi niedoskonałościami lakieru. Wykonuj ruchy w kierunku prostopadłym do kierunku rys, aby równomiernie rozprowadzić pastę. Po zakończeniu procesu usuwania rys dokładnie umyj i wysusz samochód.
 3. Nakładanie wosku koloryzującego: Przed użyciem wosku K2 Color Max, wstrząśnij butelką, aby dokładnie wymieszać zawartość. Nanieś niewielką ilość wosku na czystą, suchą i miękką mikrofibrę lub gąbkę aplikatorową. Nakładaj wosk na lakier za pomocą kolistych ruchów, zapewniając równomierne pokrycie powierzchni. Pozwól woskowi wyschnąć, a następnie poleruj lakier czystą mikrofibrą, aż uzyskasz połysk.
 4. Zabezpieczenie aplikacją: Po użyciu wosku, można zabezpieczyć lakier, nakładając go jeszcze raz lub stosując dodatkowy produkt ochronny, jeśli jest to wymagane.
 5. Czyszczenie i konserwacja: Po zakończeniu procesu usuwania rys i aplikacji wosku, oczyść gąbkę aplikatorową i mikrofibry z pozostałości produktów. Przechowuj wszystkie produkty zgodnie z zaleceniami producenta, aby zachować ich skuteczność na dłużej.

Wykonując te kroki zgodnie z instrukcją, będziesz mógł efektywnie usuwać rysy i przywracać blask lakieru samochodowego przy użyciu zestawu produktów K2.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.