Lusterka do obserwacji dziecka

Lusterka do obserwacji dziecka są bardzo istotnym elementem wyposażenia wnętrza pojazdu. Dzięki nim kierowca może bez trudu kontrolować, co robi dziecko siedzące w foteliku, nawet jeśli jest on ustawiony tyłem do kierunku jazdy. Spośród wielu typów lusterek możemy dobrać ten, który najbardziej realizuje nasze oczekiwania. Lusterka do obserwacji dziecka mogą być montowane na przyssawkę do przedniej szyby, tuż pod lusterkiem wstecznym. Taka lokalizacja pozwala szybko sprawdzić, co dzieje się z dzieckiem siedzącym z tyłu, bez konieczności regulacji lusterka wstecznego. Wygodne mocowanie za pomocą klipsa lub przyssawki i regulowana konstrukcja z rotacją 360 stopni zapewnia idealny kąt odbicia dziecka. Na rynku dostępne są również lusterka montowane do zagłówka na tylnym siedzeniu w przypadku, gdy dziecięcy fotelik ustawiony został tyłem do kierunku jazdy. Tego typu lusterka można stosować do większości zagłówków, są wypukłe i posiadają mechanizm odpowiadający za regulację kąta postrzegania.

Większość prezentowanych na rynku lusterek posiada funkcje bezstopniowej regulacji kąta nachylenia oraz ustawiania w dowolną stronę. Akcesoria wykonane są z trwałych i dobrze prezentujących się materiałów. W sklepie dwr.com.pl znajdziecie lusterka do obserwacji dziecka renomowanych marek jak Carmotion oraz EinParts.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 50zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij