Rolety i osłony na szyby

Rolety i osłony na szyby blokują dostęp promieni UV do wnętrza samochodu. Dostępność wielu rodzajów akcesoriów o różnych sposobach montażu umożliwia wybór tych, które najbardziej wpisują się w nasze oczekiwania. Najpopularniejsze i najprostsze osłonki posiadają przyssawki, dzięki którym już w kilka sekund zainstalujemy je na szybie. Równie łatwo jest je zdemontować, gdy na przykład ulegną zniszczeniu lub przestaną być potrzebne. Bardziej zaawansowaną konstrukcją charakteryzują się roletki przeciwsłoneczne, które rozwija się w dół szyby i przyczepia odpowiednim do tego celu haczykiem. Z reguły są one wykonane z ciemniejszego niż osłony przyssawkowe materiału, dlatego stosuje się je wyłącznie na szybach w tylnej części pojazdu. Materiałem powszechnie wykorzystywanym do produkcji roletek jest siatka poliestrowa w kolorze czarnym lub malowana w różne wzory.

Rolety i osłony na szyby zapewniają wysoki komfort podróżowania autem, pochłaniając ok. 70% promieni słonecznych. Rolety wyposażone są w mechanizm, który automatycznie zwija je ku górze. Akcesoria przeznaczone są do wielu modeli samochodów, dlatego w ich dostępnej na rynku bogatej gamie każdy kierowca znajdzie coś dla siebie. Najmłodszym polecamy między innymi serię kolorowych osłonek i rolet z postaciami Disneya, dzięki którym nudna przejażdżka autem okaże się prawdziwą przyjemnością.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij