Żarówki LED H15

Żarówki samochodowe LED jako dużo bardziej wydajne i trwałe źródła światła stosowane są jako zamienniki klasycznych halogenów. Wielu producentów aut wykorzystuje je również w fabrycznym wyposażeniu nowoczesnych modeli pojazdów. Kierowcy często decydują się na wymianę tradycyjnego oświetlenia na bardziej efektywne i niezawodne. Wielu z nich wybiera do swoich aut żarówki LED H15, które doskonale sprawdzają się w światłach dziennych i przeciwmgłowych lub dziennych i drogowych. Zastosowana w akcesoriach mieszanka jodu i bromu gwarantuje jaśniejszą wiązkę i lepsze wrażenia świetlne.

Wśród wielu różnych typów produktów LED w ofercie naszego sklepu znajdziecie wysokiej jakości żarówki LED H15 AMiO LED Headlight o mocy 50W, przystosowane do pracy pod napięciem 12V. Elementy charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania i konstrukcją uwzględniającą zastosowanie diod Philips Lumileds Z ES. Elastyczny, specjalnie zaprojektowany radiator ułatwia montaż żarówek w małych przestrzeniach wewnątrz lamp. Żarówki LED H15 współpracują z systemami Canbus, co umożliwia ich instalację w najnowszych modelach samochodów bez obawy o wystąpienie błędu spalonej żarówki.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij