Polerowanie szkła

Rysy na szybie to normalna oznaka użytkowania pojazdu. Z czasem stan szklanych powierzchni auta znacznie się pogarsza. W trasie szyby uszkadzają najczęściej kamienie wylatujące spod kół samochodów, owady, żwir, piasek, a nawet zaschnięte błoto. Zdarza się również, że samochody na postoju oblegane są przez spacerujące po nich zwierzęta. Nierzadką przyczyną uszkodzeń bywa też nieodpowiedni sposób mycia pojazdu. Pozbawione dawnego blasku powierzchnie można odnowić przy pomocy dedykowanych środków do polerowania szkła.

Na rynku kosmetyków samochodowych dostępnych jest wiele past do polerowania szkła różniących się ścieralnością i przeznaczeniem. Z odpowiednim preparatem oraz akcesoriami takim jak filc polerski, czynność polerowania możemy wykonać samodzielnie i nie sprawi ona większych problemów. Dla bardziej wprawionych użytkowników wygodnym rozwiązaniem są również maszynki polerskie. Tego typu prace najlepiej wykonywać w garażu, ograniczając dostęp kurzu, owadów i deszczu. Polerowanie szkła zaczynamy od dokładnego umycia samochodu. Szyby muszą być idealnie czyste i odtłuszczone, a inne elementy karoserii i wnętrza pojazdu zabezpieczone taśmami. W sklepie dwr.com.pl oferujemy pasty i mleczka do polerowania szkła firm RR Customs, Sonax czy Soft99.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij