Wczytuję dane...

Światła Duolight

Światła Duolight są zamiennikami światła przeciwmgłowego. Zaprojektowane zostały w ten sposób, aby można było je zainstalować w miejsce oryginalnych halogenów bez dokonywania żadnych przeróbek adaptacyjnych.

Światła Duolight to lampa wyposażona w dwie funkcje: światło dzienne i przeciwmgłowe. W celu emitowania światła dziennego wykorzystana została najnowsza technologia linii świetlnej, dzięki czemu lampa świeci jednolicie, bez jaśniejszych i ciemniejszych obszarów. Z kolei do wytworzenia światła przeciwmgłowego użyto jednej diody CREE o bardzo dużej mocy. Dzięki temu rozwiązaniu światło przeciwmgłowe spełnia wszelkie normy jakie są potrzebne do otrzymania homologacji.

Światła Duolight sprawiają, że w czasie jazdy dziennej samochód jest wcześniej rozpoznawany przez innych uczestników ruchu drogowego, co ma duży wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Kolejną zaletą jest duża żywotność diod i znaczna oszczędność energii, a - co za tym idzie - zużywanego paliwa.

Światła Duolight zaprojektowano w ten sposób, aby wysoka temperatura pracy diody nie rzutowała na funkcjonowanie i starzenie się podzespołów elektronicznych. Dokonano tego przez dobór odpowiednich materiałów, których właściwości termoprzewodzące wyeliminowały potrzebę zainstalowania wentylatora.

 

W sklepie dwr.com.pl zaopatrzyć się można w światła duolight marki EINPARTS dedykowane większości modeli aut jeżdżących po polskich drogach. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów