Światła duolight

Światła duolight pełnią funkcję lamp do jazdy dziennej oraz zamienników lamp przeciwmgielnych. Zaprojektowane zostały w sposób, który ułatwia ich montaż w miejscu oryginalnych halogenów, bez dokonywania jakichkolwiek przeróbek adaptacyjnych. Do emitowania światła dziennego elementy wykorzystują najnowocześniejszą technologię linii świetlnej, dzięki czemu emitowana przez lampy wiązka jest jednolita, a jej jasność i barwa optymalna dla tego rodzaju oświetlenia samochodowego. Do wytworzenia światła przeciwmgłowego akcesoria wykorzystują diody CREE charakteryzujące się bardzo dużą mocą. Dzięki temu ten typ lamp przeciwmgielnych spełnia wszelkie normy homologacyjne.

Światła duolight gwarantują, że podczas jazdy dziennej samochód będzie wcześniej zauważany przez innych użytkowników ruchu drogowego, co w bezpośredni sposób przekłada się na bezpieczeństwo i komfort poruszania się nim. Dodatkowo diody wyróżniają się dużą żywotnością oraz oszczędnością energii, a co za tym idzie również zużycia paliwa. W specjalnie zaprojektowanych światłach duolight wysoka temperatura pracy diody nie rzutuje na funkcjonowanie i zużywanie się podzespołów elektronicznych. Właściwości te uzyskano dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów termoprzewodzących, które wyeliminowały potrzebę instalowania wentylatora. Polecamy dostępne w naszej ofercie światła duolight marki EinParts dedykowane do wielu marek i modeli pojazdów.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij