Mierniki grubości lakieru Prodig Tech

Prodig Tech to polski producent dobrej jakości mierników grubości lakieru. Przedsiębiorstwo założone zostało w 2006 roku w Bielsku-Białej. Firma dysponuje własnym dobrze wyposażonym parkiem maszynowym oraz profesjonalnym zapleczem kadrowym, dzięki czemu jest w stanie dostarczać swoim klientom najwyższej jakości, kontrolowane i testowane produkty. Szeroko zakrojone kontakty dystrybucyjne umożliwiają Prodig Tech dotarcie do wielu mniejszych i większych odbiorców.

W ofercie marki znajdziemy testery i czujniki lakieru serii profesjonalnej, premium - skierowane do bardziej wymagających konsumentów, super plus, standard - wybierane przez kierowców, na przykład przed zakupem nowego samochodu, smart oraz linię mierników magnetycznych. Prodig Tech stawia na doskonałą relację wysokiej jakości do przystępnej ceny swoich wyrobów, gwarantując jednocześnie bogaty wybór urządzeń pomiarowych o różnych właściwościach, wpisujących się w indywidualne potrzeby użytkowników. W sprzedaży posiadamy wygodne i łatwe w obsłudze podstawowe mierniki lakieru Prodig Tech GL-1, GL-1S, GL-2+. 

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.