Klucze z grzechotką

Klucze z grzechotką to dobrze pomyślane narzędzia warsztatowe gwarantujące komfort pracy oraz ochronę przed uszkodzeniami dłoni czy nadgarstków. Dzięki swojej solidnej konstrukcji grzechotka nie odkształca się nawet przy dużych obciążeniach, umożliwiając dokładną kontrolę momentu obrotowego przy dokręcaniu elementów. Klucze z grzechotką mogą być zatem wykorzystywane przy specjalistycznych pracach, podczas których wymagane jest precyzyjne dozowanie siły, zgodnie z zaleceniami producenta wymienianej lub instalowanej części.

Klucze z grzechotką stosuje się z kompatybilnymi nasadkami. Najczęściej używanymi są nasadki sześciokątne, torx i inne. Narzędzia wyposażone zostały w mechanizm zapadkowy, dzięki któremu możliwe jest kręcenie kluczem tylko w jedną stronę. Przydaje się to w sytuacji, gdy dostęp do śrub jest utrudniony, a obecność elementów sąsiadujących uniemożliwia wykonanie pełnego obrotu klucza. Mechanizm grzechotkowy można cofać dowolną ilość razy, dzięki czemu przykręcanie śrub z jego pomocą może odbywać się na bardzo ograniczonych polach manewru. Klucze z grzechotką dostępne są również w wersji teleskopowej. Posiadają one regulowane ramię, które znacznie zwiększa zakres ich możliwości. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wysokiej jakości klucze z grzechotką firmy Yato.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij