Korki wlewu paliwa

Korki do wlewu paliwa to niewielkich rozmiarów produkty o prostej konstrukcji służące do zamknięcia otworu wlewu baku. Do ich produkcji używa się surowców odpornych na działanie chemikaliów zawartych w paliwie. Przeważnie wykonane są ze specjalnego metalu lub wyjątkowo trwałej odmiany tworzywa sztucznego. Pomiędzy korkiem a wlewem umieszczona jest gumowa uszczelka zapewniająca szczelność korka i zapobiegająca wylewaniu się paliwa z baku podczas wykonywania ostrych i niespodziewanych manewrów drogowych.

Korki wlewu paliwa dostępne są w kilku wersjach. Klasycznym rozwiązaniem jest korek odkręcany. W niektórych samochodach wprowadzono rozwiązania bardziej zaawansowane technicznie w postaci tzw. systemu bezkorkowego. W takich przypadkach wlew baku zamykany jest jedynie klapką. Eksperci i doświadczeni kierowcy zgodnie polecają korki zamykane na kluczyk, chroniące wlew przed nieuprawnioną ingerencją osób trzecich. Przystępnym cenowo rozwiązaniem są uniwersalne korki wlewu paliwa, które pasują praktycznie do wszystkich modeli samochodów. Ze względu jednak na występujące w ich przypadku nieszczelności wielu właścicieli aut traktuje je jedynie jako rozwiązania tymczasowe. W sklepie dwr.com.pl znajdziecie korki wlewu paliwa klasyczne i do LPG marek Automax i Carmotion.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij