Śruby do kół M12x1,75

Szukasz dobrych śrub do kół, które zapewnią bezpieczeństwo podróżowania samochodem Tobie oraz Twoim bliskim? W bogatym katalogu niezawodnych części samochodowych dostępnym na stronie naszego sklepu znajdziesz różnego typu elementy dopasowane do parametrów technicznych danego pojazdu. Prezentujemy między innymi ocynkowane śruby do kół M12x1,75 wykonane ze stali o klasie twardości 10.9 gwarantującej wysoką odporność elementów na uszkodzenia. Powłoka zabezpieczająca chroni akcesoria przed korozją. W asortymencie wysokiej jakości produktów posiadamy śruby do kół M12x1,75 o długości 30 mm.

Prawidłowe dopasowanie śrub do kół ma ogromne znaczenie dla eksploatacji pojazdu, dlatego do kwestii tych powinniśmy podchodzić ze szczególną uwagą. Kształt śrub powinien odpowiadać kształtowi gniazda w feldze. Jedynie taka kompatybilność elementów zapewnia ich skuteczne mocowanie. Śruby do kół M12x1,75 przeznaczone są do samochodów marki Volvo. W naszej ofercie znajdziecie śruby do oryginalnych felg aluminiowych dedykowanych do Volvo 850 oraz C70 z roczników produkowanych od 1998 do 2006 oraz S70 i V70 z lat 1997-2000. Dla tych modeli Volvo rekomendujemy również śruby do felg aluminiowych uniwersalnych oraz felg stalowych. Sprawdź naszą gamę śrub do kół M12x1,75 marki Eljot.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij