Kołpaki 13"

Wciąż wielu kierowców decyduje się na montaż kołpaków w swoich samochodach. Na rynku dostępnych jest wiele atrakcyjnych odsłon tych akcesoriów, dopasowanych do konkretnych wymiarów felg. Jedną z często wybieranych opcji są kołpaki 13”. Ich różnorodna gama kolorystyczna oraz bogate wzornictwo umożliwiają kierowcom efektowny tuning optyczny pojazdu. Lakierowane kołpaki 13” w wielu odcieniach srebra, szarości i czerni doskonale komponują się z dynamiczną sylwetką aut, oraz poprawiają wygląd tych nieco starszych. W bardziej zdecydowane gusta stylistyczne wpiszą się kołpaki 13” w żywych kolorach zieleni, żółci czy czerwieni.

W ofercie naszego sklepu posiadamy kołpaki 13” wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Polecamy akcesoria renomowanych marek jak Górecki i Versaco, które rewelacyjnie sprawdzają się nawet  w trudnych warunkach atmosferycznych. Nowoczesna stylistyka kołpaków 13” stanowi ciekawą i zdecydowanie tańszą alternatywę dla felg aluminiowych. Montaż elementów za pomocą wygodnego pierścienia dociskowego zajmuje dosłownie chwilę.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 50zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij