Dywaniki metalizowane

Importerem dostępnych w ofercie naszego sklepu dywaników metalizowanych jest firma Stanmot specjalizująca się w dystrybucji różnego rodzaju funkcjonalnych i niezawodnych produktów technicznych o różnym przeznaczeniu. Akcesoria wykonane zostały z mieszanki gumy pokrytej powłoką aluminium przy pomocy techniki próżniowego napylania. Strona metalizowana dywaników posiada fakturę ryflowanej blachy, co zapobiega ewentualnemu poślizgowi i podnosi komfort eksploatacji.

Metalizowane dywaniki pomagają utrzymać czystość w kabinie pojazdu, chroniąc jego fabryczną wykładzinę przed zabrudzeniem czy uszkodzeniem. Produkty łatwo umyć lub wytrzepać, by po chwili cieszyć się lśniącą i nieskazitelną metaliczną powłoką. Metalizowane dywaniki samochodowe wykazują sporą odporność na uszkodzenia oraz negatywny wpływ czynników atmosferycznych. Wyposażone w antypoślizgowy spód nie przesuwają się w trakcie jazdy. Uniwersalne kształt i rozmiar akcesoriów pozwalają bez problemu dopasować je do wielu modeli pojazdów. Sprawdź bogatą gamę dywaników metalizowanych w kolorach czarnym, czerwonym, niebieskim, srebrnym oraz imitującym carbon.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij