Wczytuję dane...

Rejestratory jazdy

Rejestratory jazdy to urządzenia, które nagrywają obraz podczas jazdy autem. Kamera samochodowa jest przydatna zarówno kiedy wybieramy się w dłuższą trasę, jak i podczas codziennych podróży. Daje nam możliwość nie tylko zarejestrowania nietypowych sytuacji na drodze, ale również nagranie stać się może dowodem w czasie wypadku.

Rejestratory jazdy to kamery video wyposażone w uchwyt, dzięki któremu łatwo je umocować na przedniej szybie. Niektóre urządzenia składają się z dwóch kamer - przedniej i tylnej. Dzięki temu zyskujemy dodatkowo kamerę cofania.

Rejestratory jazdy różnią się między sobą cechami technicznymi, takimi jak między innymi: rozdzielczość, pamięć, możliwość nagrywania nocnego, kąt nagrywania, detekcja ruchu czy funkcja kamery cofania.

Rejestratory jazdy marki BLOW, które znajdują się w ofercie naszego sklepu, posiadają rozdzielczość HD i Full HD, detektory ruchu oraz sloty na karty 32 GB. Model BLACKBOX DVR F600 zaopatrzony jest w dodatkową kamerę, którą montuje się z tyłu pojazdu. Służyć może jako pomoc w bezpiecznym cofaniu.

Rejestratory jazdy marki EINPARTS posiadają pamięć do 64 GB, możliwość nagrywania w pętli i funkcję monitoringu parkingu.

 

Oferowane przez sklep dwr.com.pl rejestratory gwarantują zachowanie ostrości obrazu niezależnie od czynników takich jak prędkość jazdy, czy warunki atmosferyczne.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów