Rejestratory jazdy

Rejestratory jazdy to popularne ostatnio urządzenia wykorzystywane do nagrywania obrazu podczas jazdy samochodem. Tego typu sprzęt przydaje się zarówno gdy wybieramy się w dłuższą i bardziej wymagającą trasę, jak i podczas codziennych podróży. Kamery samochodowe dają możliwość zarejestrowania nietypowych sytuacji na drodze, a filmy z udziałem piratów drogowych często stanowią materiał dowodowy w sprawie wypadków lub kolizji.

Rejestratory jazdy wyposażone są w uchwyty ułatwiające ich stabilne przymocowanie na przedniej szybie. Niektóre urządzenia składają się z kamer przedniej i tylnej. Dzięki temu zyskujemy dodatkową kamerę cofania. Poszczególne urządzenia różnią się między sobą parametrami technicznymi. Kolejne egzemplarze mają różną rozdzielczość, pamięć, możliwość nagrywania nocnego, kąt nagrywania, detekcję ruchu czy funkcję kamery ułatwiającej manewr cofania. Dostępne w naszej ofercie rejestratory jazdy marki Blow posiadają rozdzielczość HD i Full HD, detektory ruchu oraz sloty na karty 32 GB. Model Blackbox DVR F600 wyposażony jest w dodatkową kamerę pomocną przy cofaniu. Rejestratory jazdy marki EinParts mają pamięć do 64 GB, możliwość nagrywania w pętli i funkcję monitoringu parkingu. Polecamy wysokiej jakości rejestratory jazdy, które gwarantują zachowanie ostrości obrazu niezależnie od prędkości pojazdu oraz czynników atmosferycznych.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij