Żarówki LED BAX

Żarówki samochodowe LED BAX posiadają oprawę przystosowaną do gniazd typu BAX. Składają się przeważnie z jednej diody SMD i stosowane są z reguły w oświetleniu konsoli środkowej, tarczy zegarów, jako kontrolki sygnalizacyjne, oświetleniu drzwi i schowków, wnętrza samochodu, a także jako źródło światła oświetlające zapalniczkę. Żarówki LED to obecnie bardzo popularna alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań. Doskonale sprawdzają się w lampkach wewnątrz auta. Jasne, przyjemne dla oka światło pozwala na bezproblemowe odczytanie komunikatów i wartości wyświetlanych na desce rozdzielczej.

W sklepie dwr.com.pl zaopatrzysz się w wydajne i jednocześnie oszczędne żarówki LED BAX marki Vision. Akcesoria o mocy 0,24W oraz 0,2W pracują pod napięciem 12V i emitują wiązkę światła w kolorach niebieskim, białym, czerwonym i zielonym. Posiadamy również żarówki LED z podstawą BAX9s znajdujące zastosowanie w światłach postojowych, pozycyjnych, kierunkowskazach bocznych, oświetleniu tablicy rejestracyjnej, a także lampach sygnalizacyjnych i tych montowanych w bagażniku.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij