Pokrowce samochodowe Labo

Firma Labo od ponad 20 lat dostarcza kierowcom samochodów osobowych, pojazdów dostawczych, ciężarówek oraz busów dobrej jakości pokrowce oraz inne akcesoria tekstylne jak nakładki na pasy czy zagłówki realnie poprawiające wygodę podróżowania. Dzięki uważnemu wsłuchiwaniu się w potrzeby rynku, Labo tworzy rozwiązania realizujące najbardziej wygórowane oczekiwania. Produkty wyróżniające się wyjątkową estetyką wykonania skutecznie chronią też tapicerkę pojazdu przed uszkodzeniem i trwałym zabrudzeniem. Materiały, z których są wykonane, spełniają najwyższe standardy trwałości, przewidzianej na intensywną eksploatację.

Przedsiębiorstwo Labo produkuje akcesoria do wielu marek i modeli pojazdów. Podejmuje również wyzwania indywidualnych zamówień, realizując współpracę na płaszczyźnie kontaktów krajowych i zagranicznych. W sklepie dwr.com.pl znajdziecie szeroki wachlarz różnokolorowych i wielowymiarowych pokrowców ochronnych na koło dojazdowe, koszulek na tylną kanapę i na przednie fotele, pokrowców na zagłówki oraz nakładek na pasy bezpieczeństwa marki Labo.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.