Wczytuję dane...

Podświetlenie tablic rejestracyjnych LED

Każdy samochód dopuszczony do użytku na drogach publicznych musi posiadać na wyposażeniu 11 typów sprawnych świateł zewnętrznych. Wśród nich jest podświetlenie tablic rejestracyjnych. Zbagatelizowanie ich awarii może skutkować mandatem w przypadku kontroli policyjnej. Przypomnijmy sobie najważniejsze wytyczne dotyczące właściwego działania tych świateł:

  • podświetlenie tablic rejestracyjnych powinno mieć barwę białą,
  • podświetlenie to musi umożliwiać odczyt znaków znajdujących się na tablicy w porze nocnej, przy dobrej przejrzystości powietrza, z odległości co najmniej 20 m,
  • podświetlenie tablic rejestracyjnych musi być na tyle dyskretne, aby nie było bezpośrednio widoczne z tyłu pojazdu z odległości większej od 25 m.

Podświetlenie tablic rejestracyjnych w technologii LED oferowane w naszym sklepie to komplet dwóch ledowych lampek świecących światłem zimnym o wartości 6000K. Ich obudowy wykonane są z wysokiej jakości, odpornego na czynniki chemiczne i udary tworzywa sztucznego. Producent - znana na rynku motoryzacyjnym firma EINPARTS zadbał o szeroki wybór oświetleń dla wszystkich marek pojazdów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów