Podświetlenie tablic rejestracyjnych LED

Każdy samochód dopuszczony do użytku na drogach publicznych musi posiadać na wyposażeniu 11 typów sprawnych świateł zewnętrznych. Wśród nich znajdziemy między innymi podświetlenie tablic rejestracyjnych. Niewielkich rozmiarów akcesoria pełnią bardzo ważną funkcję, a zbagatelizowanie ich awarii może skutkować mandatem wystawionym podczas rutynowej kontroli policyjnej. Wyraźnie oznaczona tablica rejestracyjna nie stanowi jedynie ewentualności, a jedną z wytycznych kanonu drogowego, o której nie można zapominać.

Pamiętajmy, że podświetlenie tablic rejestracyjnych powinno mieć barwę białą, musi umożliwiać odczytanie znaków znajdujących się na tablicy w porze nocnej, przy dobrej przejrzystości powietrza z odległości co najmniej 20 m, pozostając jednocześnie na tyle dyskretne, by nie było bezpośrednio widoczne z tyłu pojazdu z odległości większej niż 25 m. Oferowane w naszym sklepie podświetlenie tablic rejestracyjnych LED to komplet dwóch ledowych lampek świecących światłem zimnym o temperaturze 6000K. Ich obudowy wykonane są z wysokiej jakości, odpornego na czynniki chemiczne i obciążenia dynamiczne. Polecamy podświetlenie tablic rejestracyjnych LED marki EinParts dedykowane do wszystkich marek pojazdów.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.