Mikrofibry do szyb

Mikrofibry do szyb to skuteczne akcesoria do mycia samochodu wykonane z tkaniny powstałej przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Tworzywa te stanowią mieszanki super cienkich włókien poliestrowych i poliamidowych. Dzięki unikalnej i innowacyjnej strukturze mikrofibry do szyb są wygodne i bezpieczne w użytkowaniu, a w związku z tym, że ich zastosowanie ogranicza konieczność wykorzystania środków chemicznych również przyjazne dla środowiska naturalnego.

Mikrofibry do szyb rewelacyjnie myją i polerują szklane powierzchnie oraz lusterka samochodowe, nie pozostawiając na nich smug i zacieków. Znakomicie wchłaniają duże ilości wilgoci i szybko schną po użyciu na mokro. Mikrofibry można moczyć zarówno w ciepłej, jak i w gorącej wodzie. Po użyciu ściereczkę należy wypłukać i pozostawić do wyschnięcia. Materiał nadaje się do prania oddzielnie lub z ręcznikami w podobnym kolorze w temperaturze ok. 60 stopni Celsjusza. Ściereczek z mikrofibry nie należy prasować. Materiały te nie tolerują wybielaczy, chloru i inwazyjnych środków chemicznych. W ofercie naszego sklepu znajdziecie między innymi mikrofazę do osuszania szyb i lusterek K2 Opti, mikrofibrę do szyb DWR Diamond Glass, mikrofibrę do szyb o strukturze ziarna ryżu, a także mikrofibrę waflową do mycia szyb ADBL Goofer Towel.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij