Taśmy maskujące

Taśmy maskujące to niezbędne materiały pomocnicze, których nigdy nie powinno zabraknąć zarówno w narzędziowni mechanika - amatora, jak i lakiernika samochodowego. W asortymencie naszego sklepu posiadamy taśmy o różnych szerokościach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz zakresu wykonywanych prac. Taśmy maskujące mają zastosowanie między innymi w procesie lakierowania, kiedy to zmuszeni jesteśmy wyznaczyć i rozgraniczyć konkretne obszary nakładania lakieru. Z pomocą taśm jesteśmy w stanie tworzyć indywidualne wzory na karoserii pojazdu oraz zabezpieczyć miejsca, których koloru nie chcemy zmieniać.

Taśmy maskujące doskonale nadają się do klejenia listew samochodowych i profili dekoracyjnych podwozia. Można je też stosować do zabezpieczania progów pojazdu przed zarysowaniem. Wysokiej klasy taśmy maskujące chronią powierzchnie docelowe przed kurzem, uszkodzeniem oraz wpływem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Produkty mogą być użytkowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczenia. Wykazują odporność na wysokie temperatury i chronią metalowe elementy przed korozją. Struktura taśm zapobiega pozostawianiu śladów kleju na podłożu, w związku z czym łatwo je usunąć. Polecamy trwałe maskujące taśmy lakiernicze DWR Expert Tape oraz dostępne w różnych szerokościach taśmy lakiernicze marki Boll.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij