Szyby

Szyby samochodowe to jedne z głównych elementów konstrukcyjnych pojazdu, mających bezpośredni wpływ na komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Brud na ich powierzchni znacznie ogranicza widoczność, co może doprowadzić do powstania groźnych w skutkach sytuacji drogowych. Zalecane jest zatem, by jak najczęściej korzystać z dobrej jakości preparatów do czyszczenia szyb samochodowych. Wydajne i skuteczne produkty renomowanych marek zapewniają doskonały efekt przejrzystości, bez smug i nieestetycznych zacieków. Warto więc inwestować w środki sprawdzone i stanowczo unikać tych na bazie amoniaku, który działa niszcząco na gumę, winyl i skórę.

W sezonie zimowym zmorą każdego kierowcy są zalegające na szybach szron i lód. Znaczna większość z nas korzysta wtedy ze skrobaczek, które chociaż skuteczne, mogą powodować mikrouszkodzenia szklanych powierzchni i przyczynić się do znacznego osłabienia ich kondycji. Polecamy niezawodne odmrażacze do szyb, które poradzą sobie z nawet dużą warstwą lodu. Łatwe w użyciu preparaty wystarczy rozpylić na powierzchnię docelową, by już po chwili cieszyć się jej czystością i przejrzystością. W sklepie dwr.com.pl oferujemy bogatą paletę środków do okresowej i codziennej pielęgnacji szyb samochodowych. W asortymencie posiadamy anty-pary, niewidzialne wycieraczki, odmrażacze do szyb, płyny do mycia szyb, a także środki do polerowania szkła.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij