Wczytuję dane...

Szyby

Szyby samochodowe mają istotny wpływ na bezpieczeństwo prowadzenia auta. Jeżeli są brudne ograniczają widoczność, co może doprowadzić do groźnych w skutkach sytuacji. Dlatego warto, a nawet należy korzystać jak najczęściej z preparatów do czyszczenia szyb.

Szyby samochodowe myjemy przy pomocy dobrych jakościowo płynów nie pozostawiających zbędnych smug na powierzchni szkła. Powinniśmy przy tym unikać specyfików wyprodukowanych na bazie amoniaku, gdyż działa on niszcząco na winyl, skórę i gumę.

W sezonie zimowym zmorą posiadaczy aut jest z kolei szron i lód. Większość kierowców korzysta ze skrobaczek do szyb. To skuteczny sposób, chociaż niosący ze sobą potrzebę włożenia wysiłku fizycznego i ryzyko zarysowania szyby.

Proponujemy korzystanie z odmrażaczy, które zapewniają przede wszystkim komfort użytkowania. Dostępne w atomizerze lub sprayu odmrażacze pozwalają na szybkie spryskanie szyby preparatem i łatwe usunięcie resztek lodu. Przy cienkiej jego warstwie szyby stają się czyste prawie natychmiast.

Preparaty w płynie nie pozostawiają żadnych smug, nie uszkadzają uszczelek szyby oraz nie rysują powierzchni szkła.

 

W sklepie dwr.com.pl oferujemy szeroką paletę preparatów do pielęgnacji szyb:

  • anty-pary,
  • niewidzialne wycieraczki,
  • odmrażacze do szyb,
  • płyny do mycia szyb,
  • środki do polerowania szkła.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów