Czujniki i kamery cofania

W naszej ofercie praktycznych urządzeń elektronicznych istotne miejsce zajmują czujniki i kamery cofania. W gamie produktów dostępnych w tej kategorii znajdziecie sprzęt ułatwiający bezpieczne i efektywne wykonywanie manewrów drogowych na zatłoczonych parkingach i w wąskich uliczkach. Podstawową zaletą akcesoriów jest łatwość ich montażu i eksploatacji. Poszczególne zestawy czujników połączonych z centralą lub kamerą instalowane mogą być w warunkach przydomowych przez osoby bez specjalnego przygotowania technicznego.

Czujniki parkowania to uniwersalne zestawy pasujące do każdego pojazdu, który fabrycznie nie został wyposażony w tego typu urządzenia. Działają one na zasadzie radaru. Emitują promieniowanie elektromagnetyczne, które odbija się od napotkanej przeszkody i powraca, jako sygnał ostrzegawczy. Czas powrotu przeliczany jest na wartości metryczne, sygnalizowany dźwiękowo oraz wskazywany na wyświetlaczu. Podstawowe zestawy czujników parkowania składają się z czterech lub ośmiu sensorów, w zależności od zakresu ich przeznaczenia, układu elektronicznego, buzzera i wyświetlacza. Kamery cofania instaluje się w ramce tablicy rejestracyjnej lub na zderzaku. Obraz przestrzeni za samochodem przekazywany jest na zainstalowany na desce rozdzielczej ekran. Urządzenia te są bardzo przydatne podczas wyjeżdżania tyłem z ciasnych i niepewnych miejsc. Poprawiają komfort i bezpieczeństwo manewrów. Polecamy czujniki i kamery cofania marek AMiO, EinParts, Valeo i Blow.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij