Ładowarki samochodowe USB

Ładowarki samochodowe USB są nieodłącznym atrybutem osób, które korzystają na co dzień z różnego rodzaju urządzeń mobilnych takich jak smartfony, laptopy, tablety i inne. Sporą część naszego życia wypełniają obecnie podróże autem, dlatego producenci elektroniki udostępniają rozwiązania umożliwiające bezpieczną i komfortową eksploatację gadżetów również w czasie jazdy. Dobrej jakości ładowarki samochodowe USB przydają się zarówno indywidualnym użytkownikom, jak i profesjonalistom wykorzystującym specjalistyczny sprzęt jak kamery, magnetofony, sprzęt geodezyjny czy przenośne radiostacje.

Ładowarki samochodowe USB podłączane są do gniazda zapalniczki w aucie, posiadają jedno lub więcej wejść USB, co pozwala na ładowanie kilku urządzeń. Wiele ładowarek posiada kable o długości zapewniającej obsługę podłączonego sprzętu z dowolnego miejsca w pojeździe. Ładowarki samochodowe USB wyposażone są w porty przesyłające prąd o natężeniu 1,0 – 2,1 A, a nawet o wartości 3,1 A lub 5,1 A. Oferujemy wysokiej klasy ładowarki samochodowe USB renomowanych marek Myway, AMiO i Carmotion z 12 lub 24-miesięczną gwarancją.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij