Gniazda i wtyki zapalniczki

Samochodowe gniazda zapalniczki już od dawna nie służą wyłącznie odpalaniu papierosów. Obecnie lokalizacja ta wykorzystywana jest jako źródło zasilania urządzeń elektrycznych eksploatowanych w czasie podróży lub na postoju. Stosunkowo niewielkim kosztem możemy zaopatrzyć się w zestaw akcesoriów przydatnych zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i podczas dalszych wypraw. Z gniazda zapalniczki bez problemu podładujemy telefon lub nawigację. Posłużą nam też w trakcie przygotowywania sycących posiłków i rozgrzewających napojów. Zgodnie z normą SAE J563 gniazda posiadają ok. 21 milimetrów średnicy. W tym zakresie na rynku akcesoriów samochodowych dostępne są dwa typy konstrukcji. Wielkość A, charakterystyczna dla aut amerykańskich oraz większa o 0,4 mm średnica wtyczki B w samochodach europejskich.

Wtyki do gniazd zapalniczki służą jako pośrednik między źródłem prądu a sprzętem elektronicznym zasilanym przewodem USB. Mogą też pełnić funkcję wtyczki zasilającej 12V lub 24V dla urządzeń takich jak lodówka samochodowa, nagrzewnica lub wiatrak. Wtyki do gniazd występują w rozmiarach 21 i 17 mm. Polecamy gniazda i wtyki zapalniczki marki Carmotion.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij