Zapachy w atomizerze

Zapachy w atomizerze to efektywne samochodowe odświeżacze powietrza dostępne w postaci olejków eterycznych zamkniętych w pojemniku wyposażonym w spryskiwacz. Produkty stanowią skuteczną alternatywę dla wszystkich, którzy nie chcą ozdabiać wnętrza auta dodatkowymi gadżetami. Przyjemny zapach rozpyla się za pomocą atomizera, a kompozycja precyzyjnie dobranych aromatów odpycha wszelkie niepożądane wonie. Dużym plusem aplikowania zapachów w atomizerze jest możliwość dostosowania częstotliwości i intensywności rozpylania do indywidualnych potrzeb użytkowników. Tego typu odświeżacze można aplikować w powietrze lub nanieść pachnącą mgiełkę na materiałowe lub tapicerowane elementy wewnętrznego wyposażenia pojazdu, z których zapach będzie stopniowo odparowywał.

Zapachy w atomizerze powinno się rozpylać w odległości 30 cm od miejsca docelowego lub rozprowadzać w powietrzu. Nie zaleca się stosowania preparatów bezpośrednio na wyposażenie skórzane. W sprzedaży posiadamy zapachy w atomizerze czołowych producentów jak ADBL, K2, Fresso, Dr. Marcus, RR Customs w różnych odświeżających i ekstrawaganckich odsłonach aromatycznych.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij