Pompki do roweru

Problem z ciśnieniem powietrza w oponach rowerowych wymaga zazwyczaj zastosowania odpowiednio wydajnej i praktycznej pompki. Ubytki powietrza mogą być wynikiem codziennej eksploatacji pojazdu lub jego długotrwałej bezczynności. Nawet jeśli korzystamy z roweru jedynie sporadycznie, na przykład podczas weekendowych przejażdżek pompka okazuje się koniecznym zakupem. Dobrze wyposażony przydomowy warsztat rowerowy gwarantuje gotowość do działania w każdej sytuacji, bez konieczności rezygnacji z wcześniej zaplanowanych wypadów czy ekologicznych dojazdów do pracy. Zakup pompki rowerowej to zazwyczaj niewielki koszt, pamiętajmy jednak, by wybrać tę, która najbardziej odpowiada naszym potrzebom eksploatacyjnym.

Na rynku akcesoriów rowerowych dostępne są wygodne, niewielkich rozmiarów pompki ręczne, łatwe w przechowywaniu i bezproblemowe w obsłudze. Ten rodzaj elementów zazwyczaj przewożony jest w specjalnym uchwycie na ramie roweru, z łatwością zmieści się również w plecaku czy torbie podróżnej. W zróżnicowanej ofercie wielu renomowanych producentów znajdziemy również pompki stacjonarne o znacznie większej wydajności, wyposażone w długi wężyk, a często też manometr. Sprzęt większych rozmiarów nie jest jednak najwygodniejszy w przewożeniu. Polecamy dostępne w asortymencie naszego sklepu  wysokiej jakości ręczne pompki do roweru marki Stanmot.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij