Pompka nożna dwutłokowa z manometrem 2xO45mm AMiO PU07 (rowerowa, samochodowa)

102,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: AMIONr produktu: G-02894Kod producenta: 02894Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Pompka nożna dwutłokowa z manometrem oznaczona jako AMiO PU07 to wysokiej jakości produkt przeznaczony zarówno dla rowerzystów, jak i kierowców samochodów. Pompka jest solidnie skonstruowana z tłoczonej, lakierowanej blachy stalowej o grubości 3 mm, co zapewnia jej trwałość i wytrzymałość. Pedał pompki został pokryty warstwą gumy, co zapewnia lepszą stabilizację podczas użytkowania.

W pompce znajduje się czytelny manometr, który wyświetla poziom ciśnienia w barach (0-11) oraz PSI (0-160). Jest to przydatna funkcja, która umożliwia dokładne pompowanie urządzeń zgodnie z ich wymaganiami.

Pompka wyposażona jest w trwały i elastyczny wąż o długości 750 mm, co umożliwia łatwe i wygodne pompowanie opon, piłek czy materacy. W zestawie znajdują się trzy adaptery, w tym igła sportowa, która umożliwia pompowanie piłek sportowych.

Pompka nożna dwutłokowa AMiO PU07 cechuje się również ergonomiczną konstrukcją podwójnego cylindra, co sprawia, że pompowanie jest szybsze w porównaniu do pompki z pojedynczym cylindrem. Pompka posiada uniwersalne zawory Presta i Schrader, co pozwala na pompowanie różnych typów opon i urządzeń.

Dodatkowo, pompka ma składaną i kompaktową konstrukcję, co ułatwia jej przechowywanie i oszczędza miejsce. Antypoślizgowy pedał z matą antypoślizgową zapewnia stabilność podczas pompowania i umożliwia szybkie napompowanie. Pedał jest również zabezpieczony po złożeniu.

Pompka nożna dwutłokowa AMiO PU07 ma szerokie zastosowanie - nadaje się do pompowania opon samochodowych, rowerowych, sprzętu sportowego oraz innych nadmuchiwanych zabawek. Może osiągnąć wysokie ciśnienie aż do 11 barów / 160 PSI, co pozwala na efektywne pompowanie.

W zestawie pompki znajduje się sam produkt, igła sportowa oraz dwa zawory do nadmuchiwania urządzeń.

Specyfikacja techniczna pompki nożnej dwutłokowej AMiO PU07 z manometrem:

 • Konstrukcja: Pompka nożna dwutłokowa wykonana z tłoczonej, lakierowanej blachy stalowej o grubości 3 mm.
 • Wymiary: Składana i kompaktowa konstrukcja zapewniająca łatwe przechowywanie i oszczędność miejsca.
 • Manometr: Czytelny manometr pokazujący poziom ciśnienia w barach (0-11) oraz PSI (0-160).
 • Wąż: Trwały i elastyczny wąż o długości 750 mm umożliwiający wygodne pompowanie.
 • Adaptery: W zestawie trzy adaptery, w tym igła sportowa i dwa zawory do nadmuchiwania urządzeń.
 • Zawory: Uniwersalne zawory Presta i Schrader umożliwiające pompowanie różnych typów opon i urządzeń.
 • Ciśnienie: Możliwość osiągnięcia wysokiego ciśnienia aż do 11 barów / 160 PSI.
 • Pedał: Antypoślizgowy pedał z matą antypoślizgową dla stabilności i szybkiego pompowania.
 • Wytrzymałość: Solidna konstrukcja zapewniająca trwałość i wytrzymałość produktu.

Zalety pompki nożnej dwutłokowej AMiO PU07:

 • Szybkość pompowania: Ergonomiczna konstrukcja podwójnego cylindra umożliwia szybsze pompowanie niż w przypadku pompki z pojedynczym cylindrem.
 • Uniwersalność: Pompka wyposażona w uniwersalne zawory Presta i Schrader, co pozwala na pompowanie różnych typów opon i urządzeń.
 • Wielofunkcyjność: Trzy wymienne końcówki w zestawie, w tym igła sportowa, umożliwiają pompowanie różnych dmuchanych przedmiotów, takich jak piłki sportowe.
 • Wygoda użytkowania: Składana i kompaktowa konstrukcja oraz długi wąż ułatwiają pompowanie i przechowywanie pompki.
 • Trwałość: Wykonana z wysokiej jakości materiałów, pompka jest trwała i wytrzymała.
 • Stabilność: Antypoślizgowy pedał z matą antypoślizgową zapewnia stabilność podczas pompowania.
 • Czytelność: Czytelny manometr umożliwia precyzyjne kontrolowanie poziomu ciśnienia podczas pompowania.
 • Szerokie zastosowanie: Pompka nadaje się do pompowania opon samochodowych, rowerowych, sprzętu sportowego oraz innych nadmuchiwanych zabawek.
 • Wydajność: Możliwość osiągnięcia wysokiego ciśnienia aż do 11 barów / 160 PSI zapewnia efektywne pompowanie.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.