Kanistry

Kanistry to znane chyba każdemu kierowcy pojemniki o charakterystycznym kształcie służące do przechowywania i przenoszenia rozmaitych płynów takich jak benzyna czy zwykła woda. Wyposażone w ergonomiczną rączkę i solidny, szczelny korek kanistry są wygodne w eksploatacji i gwarantują bezpieczny transport substancji, bez obawy o ich wylanie i uszkodzenie podłogi bagażnika czy tapicerki w kabinie pojazdu. Pojemniki charakteryzują się sporą wytrzymałością mechaniczną i odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu przewożona w nich ciecz nie zostanie zanieczyszczona i może być wykorzystana do różnych celów.

Ze względu na standard użytkowania kanistry dzielimy na plastikowe i metalowe. Pierwsza grupa to akcesoria stosunkowo tanie i lekkie. Podczas ich zakupu warto zwrócić uwagę na jakość wykonania lejka. Ten bywa często mało wytrzymały i może ulec uszkodzeniu podczas rutynowej eksploatacji pojemnika. Do produkcji wysokiej jakości kanistrów wykorzystuje się tworzywa sztuczne o właściwościach zapobiegających powstawaniu ładunku elektrostatycznego. Wybierajmy atestowane produkty, w których bezpiecznie przewieziemy zapas paliwa. Droższe od swoich plastikowych odpowiedników kanistry metalowe są bardziej wytrzymałe, co umożliwia ich długotrwałe użytkowanie. W celu uniknięcia problemu korozji oraz szkodliwego wpływu paliwa pojemniki pokrywa się specjalną ochronną farbą. Polecamy funkcjonalne kanistry, konewki i miski do spuszczania oleju marki Carmotion.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij