Plastikowy kanister dwukomorowy na paliwo i olej z lejkiem, 5L + 2L

65,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: G-58384Kod producenta: 58384Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Kanister dwukomorowy na paliwo i olej o pojemności 5L + 2L to praktyczne i wszechstronne rozwiązanie do przechowywania oraz transportu dwóch różnych rodzajów płynów. Wykonany z wytrzymałego plastiku, ten kanister został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu użytkownikowi wygody i funkcjonalności.

Jego pojemność dwukomorowa, łącząca 5 litrów dla paliwa i 2 litry dla oleju, pozwala na przechowywanie odpowiednich ilości obu płynów w jednym miejscu. Ten aspekt jest szczególnie przydatny dla użytkowników, którzy potrzebują zarówno paliwa, jak i oleju w różnych sytuacjach, na przykład podczas podróży lub prac w ogrodzie.

Wygodny uchwyt umieszczony na kanistrze ułatwia jego przenoszenie, co jest istotne, zwłaszcza gdy kanister jest pełen. Dzięki ergonomicznemu projektowi uchwytu, użytkownik może pewnie i wygodnie trzymać kanister, minimalizując ryzyko przypadkowego rozlania płynu.

Dodatkowo, kanister jest wyposażony w lejek, który znacznie ułatwia proces nalewania płynów. Dzięki lejkowi można precyzyjnie kierować przepływem płynu bez ryzyka rozlania lub marnotrawstwa. To szczególnie przydatne narzędzie w przypadku paliwa, gdzie precyzja i dokładność są ważne.

Certyfikat umieszczony na każdym zbiorniku potwierdza zgodność kanistra z określonymi standardami bezpieczeństwa i jakości. To zapewnia użytkownikowi pewność, że kanister został odpowiednio przetestowany i spełnia odpowiednie normy.

Kanister dwukomorowy na paliwo i olej o pojemności 5L + 2L to praktyczne narzędzie, które łączy w sobie funkcjonalność, wygodę i bezpieczeństwo. Dzięki możliwości przechowywania dwóch rodzajów płynów, ergonomicznemu uchwytowi, lejkowi i certyfikatowi jakości, ten kanister stanowi praktyczne wsparcie zarówno dla profesjonalistów, jak i osób korzystających z płynów w codziennych zastosowaniach.

Odkryj naszą różnorodność kanistrów na paliwo! Wybierz idealną pojemność dla siebie na dwr.com.pl

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim asortymentem kanistrów na paliwo o różnych pojemnościach dostępnym w ofercie sklepu dwr.com.pl. Nasza oferta obejmuje różnorodne rozmiary kanistrów, aby sprostać różnym potrzebom naszych klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz większej pojemności do dłuższych podróży, czy też kompaktowego kanistra do krótszych wyjazdów, nasz sklep oferuje rozwiązania, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Dzięki naszej szerokiej gamie produktów, każdy klient może znaleźć odpowiedni kanister dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.