Żarówki R2

Żarówki R2 znajdują zastosowanie przede wszystkim w reflektorach głównych pojazdu. Ponieważ jest to rodzaj halogenów dwuwłóknowych, obsługują one światła drogowe oraz mijania. Dla różnych lamp wykazują różne nakłady mocy. W przypadku świateł drogowych to 45W, a w światłach mijania 40W. Żarówki R2 przystosowane są do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych, wykazując sporą odporność na niesprzyjające czynniki rzeczywistości drogowej. Ten typ żarówek wyposażony został w filtr UV zapobiegający matowieniu odbłyśnika oraz szkła reflektora, co przekłada się na większą wydajność i żywotność tych elementów oświetlenia pojazdu. Halogeny R2 działają przy napięciu 12V, a ich trwałość szacuje się na około 700 godzin pracy, w zależności od okoliczności.

Żarówki R2 są zazwyczaj montowane w starszych modelach aut takich marek jak Alfa Romeo, Citroen, Toyota, Mini, Fiat, Suzuki, Peugeot czy Renault. Dopasowanie elementów w tych pojazdach możliwe jest dzięki zastosowaniu starszego typu oprawki P45T. Na rynku dostępne są również odsłony tych żarówek o zwiększonej mocy. W naszym sklepie znajdziecie wysokiej jakości żarówki R2 Philips Standard, a także zbudowane na standardowej podstawie żarówki R2 marki Vision.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij