Wczytuję dane...

Kompresory i pompki do kół

Kompresory i pompki do kół są bardzo przydatnymi urządzeniami, zwłaszcza gdy na stacji benzynowej zastanie się długą kolejkę, albo - co gorsza - w ogóle nie ma w pobliżu stacji, a stan kół w samochodzie wymaga szybkiej interwencji. Poza tym mogą przydać się nie tylko do obsługi auta, ale również do pompowania kół motocykli, rowerów, wózków i innych pojazdów zaopatrzonych w pneumatyczne opony.

Kompresory i pompki do kół posiadają wymienne końcówki, dzięki czemu można napompować sprzęt służący do letniego wypoczynku: pontony, materace, piłki i inne akcesoria. To doskonały argument dla tych wszystkich, którzy na plaży próbowali robić to "ustną" metodą.

W naszym sklepie zaopatrzysz się w kompresory zasilane z gniazda zapalniczki na napięcie 12V. Oznacza to, że są one w pełni mobilne i mogą posłużyć zawsze i w każdej sytuacji, a szczególnie podczas awarii w trakcie podróży. Kompresory i pompki do kół zaopatrzone są w manometry wskazujące osiągnięty poziom ciśnienia powietrza. W ofercie posiadamy urządzenia firmy Carmotion i AMiO, na które producenci udzielili 12 lub 24- miesięcznej gwarancji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów