Zestawy ksenonowe

Zestawy ksenonowe służą do konwersji używanego w różnego typu samochodach oświetlenia halogenowego na nowoczesną technologię, zapewniającą jaśniejszą i mocniejszą wiązkę świetlną emitowaną przez główne reflektory pojazdu. W zestaw ten można wyposażyć każde auto, które korzysta z żarówek halogenowych. Akcesoria dedykowane są do świateł przednich, przede wszystkim mijania, ale i drogowych oraz przeciwmgielnych. Efekt modyfikacji najlepiej prezentuje się na nowych reflektorach z gładkimi obudowami z tworzywa sztucznego lub reflektorach soczewkowych.

Zestawy ksenonowe to nowoczesna alternatywa dla wykorzystywanych w światłach mijania i drogowych żarówek typu H1 i H7 oraz stosowanych w lampach głównych i przeciwmgielnych żarówek H3 i H4. Dobrze pomyślane, łatwe w instalacji zestawy ksenonowe to rozwiązanie dla kierowców pozbawionych tego typu oświetlenia w standardzie oraz możliwość ograniczenia kosztów związanych z montażem oryginalnych elementów, a także ich serwisem. W skład zestawu wchodzą żarniki ksenonowe o podstawach analogicznych do tych przewidzianych dla żarówek halogenowych, przewody oraz przetwornice z modułem CANBUS. Rekomendujemy wysokiej jakości zestawy ksenonowe marki Vision z 12-miesięczną gwarancją.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij