Transmitery FM

Samochodowe transmitery FM oparte są na technologii Bluetooth, stanowiącej obecnie w tej dziedzinie jedno z ciekawszych dostępnych na rynku rozwiązań. Największą zaletą systemu jest wyeliminowanie konieczności użycia kabli, które zastąpione zostały sygnałem bezprzewodowej komunikacji pomiędzy urządzeniami. Dzięki wykorzystaniu tych właściwości transmitery FM umożliwiają włączenie ulubionej muzyki, a także przeniesienie rozmowy z telefonu komórkowego do systemu radiowego samochodu. Akcesoria przyczyniają się do podniesienia wygody i bezpieczeństwa podróżowania autem.

Transmitery FM działają podobnie jak słuchawki bezprzewodowe. Wystarczy jedynie wpiąć w nie przenośną pamięć lub podpiąć urządzenie do telefonu, by korzystać z ulubionej listy utworów poprawiających nastrój podczas długiej i męczącej wyprawy oraz godzin spędzonych w korkach. Jeśli posiadasz radio pozbawione gniazda USB, transmiter FM bez trudu sparuje Twoje przenośne urządzenie z odbiornikiem. Transmitery FM niosą wiele możliwości komunikacji, są łatwe w obsłudze i doskonale wpisują się w potrzeby użytkowników XXI wieku. Polecamy niezawodne i nowoczesne transmitery FM marki Blow.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij