Akcesoria samochodowe AMiO

AMiO Sp. z o. o. jest znanym na rynku motoryzacyjnym importerem i dystrybutorem akcesoriów samochodowych i części lotniczych. W bogatej i zróżnicowanej ofercie firmy znajdziemy kilka tysięcy produktów z zakresu elektroniki, dodatków sezonowych czy narzędzi warsztatowych podnoszących komfort i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdów. Ważną część asortymentu marki stanowią elementy i systemy oświetlenia samochodowego. AMiO stawia na sprawdzonych dostawców krajowych i zagranicznych, zachowując doskonały stosunek wysokiej jakości artykułów do przystępnej ceny.

Odbiorcami akcesoriów AMiO są hurtownie i sklepy motoryzacyjne oraz dystrybutorzy części zamiennych zarówno w kraju, jak i za granicą. Artykuły marki docierają do Hiszpanii, Portugalii, Grecji, Austrii, Niemiec, Chorwacji, Czech, na Słowację i na Węgry. AMiO stawia na technologiczny rozwój zaplecza sprzedażowego, gwarantując swoim klientom jakość usług na najwyższym poziomie. Stale poszerzany asortyment firmy doskonale wpisuje się w obowiązujące na rynku trendy, prezentując sprawdzone rozwiązania i oryginalne nowości. W bogatej gamie produktów AMiO posiadamy między innymi niezawodne czujniki parkowania, kable do ładowania i synchronizacji, kamery cofania, ładowarki samochodowe USB, łańcuchy na koła, magnetyczne uchwyty do telefonów, wycieraczki samochodowe, pompki ręczne i nożne, przetwornice ksenonowe, rozdzielacze do gniazda zapalniczki, światła do jazdy dziennej LED oraz uchwyty automatyczne z ładowarką. 

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.