Usuwanie osadu drogowego

Usuwanie osadu drogowego to czynność, o której nie możemy zapomnieć podczas kompleksowego mycia samochodu. Latem, gdy nawierzchnia jest szczególnie sucha, różnego rodzaju pyły osiadają na nadkolach i okolicach błotników, na dolnej części tylnych drzwi i przedniego zderzaka. W okresie jesiennym i zimowym dużym problemem dla tych elementów auta są z kolei błoto czy zalegająca na drogach sól. W podobnych sytuacjach zastosowanie znajdują wysokiej jakości preparaty do usuwania osadu drogowego.

Nawet mimo zainstalowania w pojeździe chlapaczy usuwanie osadu drogowego może okazać się konieczne. W procesie tym niezwykle istotną role odgrywają zawarte w preparatach substancje rozpuszczające brud i ograniczające konieczność uporczywego tarcia skutkującego często uszkodzeniem powierzchni. Proponowany przez nas środek Traffic Film Remover marki RR Customs poradzi sobie ze wszystkimi zabrudzeniami powstałymi w trakcie codziennej eksploatacji samochodu. Produkt nanosi się na powierzchnię docelową bezdotykowo, a po kilku minutach spłukuje wodą. Skoncentrowana formuła płynu pozwala na wydajne i efektywne jego użytkowanie.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij