Taśmy klejące

Taśmy klejące stanowią przydatny w wielu różnych sytuacjach asortyment dodatkowy. Szereg zastosowań poszczególnych typów taśm sprawia, że produkty te znajdują się na wyposażeniu warsztatów, zakładów i magazynów, przydomowych narzędziowni, a nawet podręcznych zestawów akcesoriów gospodarstwa domowego.

W sklepie dwr.com.pl posiadamy taśmy klejące w różnych odsłonach. Polecamy taśmy klejące pakowe przeznaczone między innymi do sklejania pudeł kartonowych, taśmy klejące zbrojone naprawcze służące do łączenia pęknięć elementów plastikowych i gumowych oraz taśmy odchylające stosowane do maskowania uszczelek szyb wklejanych. Rekomendujemy również taśmy klejące linowe, które doskonale nadają się do pomocy w pracach lakierniczych, precyzyjnym malowaniu i odcinaniu powierzchni. Produkty dobrze przywierają do każdego rodzaju podłoża i nie pozostawiają śladów po procesie suszenia. W sprzedaży posiadamy taśmy klejące akrylowe dwustronne przeznaczone do mocowania listew i profili dekoracyjnych w samochodach oraz taśmy do mocowania szyb, które stanowią ich pewne zabezpieczenie do momentu związania kleju. Sprawdź naszą bogatą ofertę taśm klejących marki Boll.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij