Odtłuszczanie lakieru

Odtłuszczanie lakieru jest czynnością wykonywaną przed nałożeniem wosków lub sealantów gwarantującą odpowiedni stopień wiązania powłoki z karoserią, a także po pracach polerskich i konserwacyjnych w celu przeprowadzenia inspekcji danej powierzchni i usunięcia pozostałości w postaci na przykład śladów po taśmach separujących. Odtłuszczanie lakieru przeznaczonymi do tego celu preparatami jest w pełni bezpieczne dla wszelkich typów powłok lakierniczych, elementów z tworzyw sztucznych, gumowych czy szklanych.

W asortymencie naszego sklepu posiadamy łatwe w zastosowaniu produkty gwarantujące doskonałe efekty. Wśród artykułów cieszących się sporą popularnością i uznaniem profesjonalistów znajdziecie między innymi środek do odtłuszczania lakieru K2 Klinet doskonale usuwający resztki past polerskich i pozwalający na wiarygodną weryfikację kondycji lakieru zarówno w trakcie, jak i po jego wypolerowaniu. Polecamy również preparat do odtłuszczania lakieru ADBL Wipe Out Pro stanowiący mieszaninę szybko odparowujących rozpuszczalników, bezproblemowo radzący sobie z  pozostałościami kleju po taśmach, naklejkach oraz żywicą. Sprawdź również propozycje środków do odtłuszczania lakieru marek RR Customs i Shiny Garage.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij