Czyszczenie felg

Opłukanie felg z zalegającego na nich brudu jest jedynie wstępem do ich kompleksowej pielęgnacji. Kolejnym krokiem jest dokładne opryskanie ich powierzchni deironizerem. Preparat należy pozostawić na chwilę, by wchodzące w jego skład substancje zaczęły wiązać drobinki miedzi pochodzące z klocków hamulcowych. W rezultacie naniesiony na felgę płyn z bezbarwnego zmienia kolor na czerwony, co w branży motoryzacyjnej często określane jest „efektem krwawienia”. Na tym etapie czyszczenia felg doskonale sprawdzają się różnego rodzaju akcesoria jak pędzelki detailingowe czy szczoteczki o delikatnym włosiu. Często w celu osiągnięcia zadowalającego rezultatu konieczna jest kilkukrotna aplikacja środka.

Czyszczenie felg wymaga również solidnego spłukania reagującego z chemią brudu. Działanie substancji aktywnych może spowodować powstanie plam na kostce brukowej czy chodniku, dlatego czynności związane z pielęgnacją felg najlepiej wykonywać w garażu lub specjalnie wyznaczonych miejscach. Dla wzmocnienia efektu oczyszczone felgi można wypolerować pastą i pokryć warstwą wosku. W sklepie dwr.com.pl znajdziecie szereg niezawodnych i wydajnych środków do czyszczenia i konserwacji felg cenionych w branży producentów jak K2, Tenzi Detailer, Sonax, ADBL i RR Customs.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij