Wycieraczki płaskie DENSO

Płaskie wycieraczki samochodowe Denso stanowią ważny element szerokiego asortymentu japońskiego producenta doceniany przez użytkowników na całym świecie. Wysoka jakość akcesoriów samochodowych oraz wykorzystane do ich produkcji trwałe materiały gwarantują komfort eksploatacji oraz ograniczenie kosztów związanych z wymianą elementów o gorszych właściwościach. Wycieraczki płaskie Denso charakteryzują się minimalistyczną formą o stylistyce dopasowanej zarówno do nowoczesnych, jak i nieco starszych modeli aut. Listwa wykonana z wytrzymałego tworzywa zastępująca klasyczną szkieletową konstrukcję doskonale sprawdza się w trudnych warunkach atmosferycznych, pozostając całkowicie niewrażliwą na niskie temperatury.

Wycieraczki płaskie Denso perfekcyjnie dopasowują się i przylegają do powierzchni szyby, dzięki czemu skutecznie ją czyszczą i osuszają. Zmniejszona do minimum powierzchnia tarcia zapewnia doskonałe wrażenia wizualne, eliminując efekty piszczenia, przeskakiwania czy pozostawiania nieestetycznych smug. Wycieraczki płaskie Denso stanowią atrakcyjną całoroczną ofertę dla każdego kierowcy, dlatego akcesoria w dobrze pomyślanych zestawach znajdziecie w ofercie naszego sklepu.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Długość pióra
Rodzaj wycieraczki
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Producent
zamknij