Zimowe płyny do spryskiwaczy

Zimowe płyny do spryskiwaczy stosuje się przy ujemnych temperaturach. Ich bogaty skład zapobiega zamarzaniu i wspomaga usuwanie zabrudzeń, o które zimową porą nietrudno. Konkretne właściwości preparatów zapewnia między innymi obecność alkoholu. Przeważnie jest to alkohol etylowy, rzadziej izopropylowy o znacznie ostrzejszym zapachu. W tańszych produktach obecny jest metanol. Często bazę płynów stanowią również mieszanki alkoholów etylowego i metylowego. W składzie wydajnych i efektywnych zimowych płynów do spryskiwaczy znajdziemy również wodę demineralizowaną lub destylowaną, środki zapobiegające pienieniu, substancje smarujące ułatwiające poślizg wycieraczek po szybie, środki przeciwgrzybiczne zapobiegające zanieczyszczeniu preparatów, środki regulujące pH działające antykorozyjnie na lakier oraz kompozycje zapachowe eliminujące nieprzyjemną woń alkoholu i innych substancji chemicznych.

Sprawdź naszą ofertę zimowych płynów do spryskiwaczy o wysokim standardzie skuteczności i niezawodności nawet w ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Rekomendujemy preparaty znanych i cenionych na rynku producentów jak RR Customs, K2 i Sonax.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij