Aplikatory

Aplikatory to akcesoria służące do nanoszenia kosmetyków samochodowych na wybraną powierzchnię bez ryzyka powstania uszkodzeń. Piękny i błyszczący lakier na karoserii oraz czyste elementy wewnątrz auta to efekt dbałości i regularnego mycia i konserwacji. Niestety nieprawidłowa aplikacja środków może prowadzić do trwałego uszkodzenia, powstawania nieestetycznych rys czy zacieków. Najlepszym, polecanym przez ekspertów rozwiązaniem są specjalne aplikatory do nakładania i rozprowadzania poszczególnych preparatów.

Aplikatory różnią się materiałem, z którego zostały wykonane, wielkością i twardością. Niektóre egzemplarze zapewniają możliwość obustronnego użycia. Każdy tego typu produkt jest starannie zaprojektowany tak, by efekt jego eksploatacji był możliwie jak najlepszy. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości dedykowanych do poszczególnych powierzchni aplikatorów pielęgnacja i konserwacja auta będzie przyjemnością, a osiągnięty efekt spektakularny. Posiadamy szeroki wybór akcesoriów różnych producentów. Polecamy między innymi wykonany z czarnej, miękkiej pianki aplikator do nakładania dressingów wewnętrznych ADBL Soft Interior Pad, mikrofibrę do nakładania past i mleczek polerskich marki Boll oraz zestaw aplikatorów gąbkowych i z mikrofibry do powłok ceramicznych i kwarcowych firmy K2. W sklepie dwr.com.pl zaopatrzysz się również w aplikatory marek RR Customs oraz Sonax.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij