Żarówki P27W

Żarówki P27W stosowane są najczęściej w lampach kierunkowskazów, lampie przeciwmgłowej tylnej, światłach cofania oraz w dodatkowym świetle stop. Ponieważ zmiana kierunków oraz inne manewry drogowe wymagają odpowiedniej sygnalizacji, warto zainwestować w sprawne i niezawodne żarówki, które emitując jasne i wyraźne światło, poinformują innych uczestników ruchu o naszych zamiarach. Żarówki P27W charakteryzują się wyjątkową trwałością, dzięki czemu mamy pewność, że posłużą nam zawsze wtedy, gdy okażą się potrzebne.

Żarówki P27W stosuje się najczęściej w samochodach marek Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Daihatsu, Dodge, Hyundai, Jeep, Kia, Mitsubishi, Nissan, Pontiac i Toyota. Halogeny o mocy 27W wyposażone są w trzonki typu W2.5x15d. W ofercie naszego sklepu posiadamy żarówki P27W z bańkami ze szkła kwarcowego bezbarwnego oraz w kolorze pomarańczowym. Wytrzymałe materiały gwarantują wysoki standard eksploatacji elementów oświetlenia samochodowego, dzięki którym każda podróż stanie się bardziej komfortowa i bezpieczna.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij