Ramki do tablic rejestracyjnych

Właściciele pojazdów często nie zdają sobie sprawy, jak ważnym elementem zewnętrznego wyposażenia ich samochodów są ramki do tablic rejestracyjnych. Wykonane z różnych materiałów wysokiej jakości akcesoria chronią tablice przed uszkodzeniem i zgubieniem ich podczas szybkiej jazdy lub przeprawy po wertepach. Ramki pod tablice rejestracyjne oprócz funkcji praktycznych mogą posiadać również walory estetyczne. Propozycje dostępne dziś na rynku oferują wiele możliwości personalizacji. Oprócz standardowych czarnych rozwiązań znajdziemy ramki do tablic rejestracyjnych metalizowane, karbonowe, wykonane ze stali nierdzewnej lub odpornego tworzywa sztucznego. Kierowcy często wybierają ramki pod tablice rejestracyjne z zaprojektowanym przez siebie napisem, stanowiące ciekawy dodatek indywidualnej stylizacji. Przedsiębiorcy umieszczają na nich nazwę swojej firmy w celach reklamowych.

Ramki do tablic rejestracyjnych stanowią wygodne rozwiązanie montażowe. Wyposażone w odpowiednie otwory oraz listwy i obwódki zatrzaskowe akcesoria umożliwiają szybką i samodzielną instalację, a także gwarancję, że tablica pozostanie na swoim miejscu bez względu na okoliczności. Producenci oferują ramki pod tablice rejestracyjne jedno lub dwurzędowe w różnych rozmiarach, idealne do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i skuterów. W ofercie naszego sklepu posiadamy ramki do tablic rejestracyjnych popularnych marek takich jak Carmotion, AMiO oraz Utal.

Ramka na tablice rejestracyjne – prosty dodatek, wiele możliwości

Ramka tablicy rejestracyjnej jest prostym elementem podstawowego wyposażenia każdego auta. Mimo niepozornej formy ramka na tablice rejestracyjne może pełnić różne funkcje. Jej zadaniem jest przede wszystkim zabezpieczenie tablicy rejestracyjnej przed wypadnięciem. Na jakości tego typu elementów nie powinniśmy oszczędzać. Im trwalsze materiały, z których wykonana jest ramka tablicy rejestracyjnej, tym większa pewność, że „blachy” pozostaną na swoim miejscu. Ramki pod tablice rejestracyjne z mocnej stali nierdzewnej lub solidnego tworzywa sztucznego to najlepszy wybór.

Inną funkcją, jaką może pełnić ramka na tablice rejestracyjne, dotyczy oczywiście aspektu stylistycznego. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, które zachwycają pomysłowością. Możemy dobrać interesujący nas kolor i deseń. Ramka tablicy rejestracyjnej może być cieńsza lub grubsza. Ramka na tablice rejestracyjne może zawierać również dodatkową powierzchnię, do wykorzystania w celu reklamowym lub personalizacji akcesoriów.

Ramka tablicy rejestracyjnej niejednokrotnie w dolnej części wyposażona jest w pasek, na którym właściciel samochodu może umieścić dowolne informacje. Przedsiębiorcy często wykorzystują to dodatkowe miejsce jako przestrzeń reklamową. Odpowiednio wyeksponowana ramka na tablice rejestracyjne przykuwa spojrzenia. Stanowi ona element, który bez problemu dostrzeże potencjalny klient. Ramka tablicy rejestracyjnej to również idealna przestrzeń personalizacji. Jeśli kochasz nietypowe gadżety motoryzacyjne, możesz umieścić na swojej ramce własne imię, zabawny napis lub ważne przesłanie.

Jeśli zależy Ci na tym, by ramka na tablice rejestracyjne w Twoim samochodzie była wielofunkcyjna oraz wyrażała Twoje indywidualne podejście do rzeczywistości, wybierz produkt z naszej bogatej i zróżnicowanej oferty. Posiadamy ramki do tablic rejestracyjnych, które z powodzeniem mogą stanowić element tuningu optycznego pojazdu. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź nasz sklep stacjonarny w Katowicach. U nas z pewnością znajdziesz to, czego szukasz!

Ramka na tablice rejestracyjne – szybki i łatwy montaż

Ramka na tablice rejestracyjne to praktyczne i łatwe w montażu akcesorium. Jego instalacja na samochodzie nie wymaga ingerencji profesjonalisty. Wystarczy zaopatrzyć się w dobrej jakości elementy, które nie wymagają wykonywania dodatkowych otworów. Przykładem może być ramka tablicy rejestracyjnej marki Utal. Posiada ona uniwersalny rozstaw otworów, dzięki czemu nie wymaga inwazyjnych czynności związanych z wywiercaniem nowych dziur. Ramka tablicy rejestracyjnej powinna zostać osadzona w przeznaczonej do tego wnęce, zanim umieścimy w niej tablicę. Gdy element zostanie odpowiednio przytwierdzony, należy wsunąć tablicę w ramkę i zatrzasnąć listwą od dołu. Ramka na tablice rejestracyjne powinna dobrze i stabilnie przylegać. Zgubienie tablic rejestracyjnych podczas jazdy może nieść za sobą przykre konsekwencje, dlatego tak ważne jest prawidłowe i precyzyjne przymocowanie ramki.

Ramki pod tablice rejestracyjne marki Carmotion

Ramki do tablic rejestracyjnych tej znanej na rynku akcesoriów samochodowych marki wykonane są z trwałych materiałów skutecznie zabezpieczających tablice rejestracyjne przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych, a nawet kradzieżą. Posiadamy ramki do tablic rejestracyjnych Carmotion w rozmiarach:

  • 31cm x 22,5cm przeznaczone do dwurzędowych samochodowych tablic rejestracyjnych,
  • 20cm x 17,5cm do wykorzystania w motocyklach, dostępne w kolorach czarnym i metalizowanego chromu,
  • 15cm x 14cm do skuterów i motorowerów, czarne i metalizowane,
  • 53cm x 13cm przeznaczone do zastosowania w samochodach z jednorzędowymi tablicami rejestracyjnymi, dostępne w kolorach czarnym z karbonową obwódką oraz grafitowym metalizowanym. Ramki pod tablice rejestracyjne z efektem karbonowej powierzchni wykonane zostały w technologii hot-stampingu, czyli naniesienia na powierzchnię docelową folii termotransferowej. Tego typu ramka tablicy rejestracyjnej stanowi doskonały element stylizacji samochodu,
  • 305mm x 214mm / 305mm x 114mm dedykowane do tablic z małą wnęką montażową (z USA i Japonii), dostępne w kolorach czarnym oraz z chromowaną obwódką.

Ramki do tablic rejestracyjnych AMiO

Marka AMiO dostarcza swoim klientom wysokiej klasy akcesoria samochodowe o właściwościach praktycznych i dopracowanych formach stylistycznych. Dostępne w naszej ofercie ramki pod tablice rejestracyjne tego producenta w rozmiarach 53cm x 13cm pasują do wszystkich samochodów z jednorzędowymi tablicami rejestracyjnymi. Ramki pod tablice rejestracyjne AMiO posiadają spody wykonane z odpornego na czynniki zewnętrzne oraz obciążenia mechaniczne tworzywa ABS, a także obwódki ze stali nierdzewnej z motywem karbonowym oraz w kolorze inox. Ramka na tablice rejestracyjne tej firmy jest łatwa w montażu i stanowi skuteczne zabezpieczenie.

Ramki do tablic rejestracyjnych marki Utal

Posiadamy wysokiej jakości ramki pod tablice rejestracyjne produkowane przez firmę Utal, lidera w zakresie dostarczania tablic rejestracyjnych zgodnych z wymogami obowiązującymi w danych krajach oraz urządzeń, materiałów i komponentów do ich wytwarzania. Przedsiębiorstwo oferuje innowacyjne rozwiązania spełniające najwyższe standardy funkcjonalności, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dostępne w naszej ofercie ramki do tablic rejestracyjnych przeznaczone są do różnych typów tablic, wytwarzane z materiałów o wysokim stopniu odporności na uszkodzenia oraz wyposażone w systemy zatrzaskowe ułatwiające instalację tablic. Polecamy ramki pod tablice rejestracyjne:

  • do samochodów z jednorzędowymi tablicami rejestracyjnymi w rozmiarach 53cm x 13cm, w kolorach czarnym, czarnym metalizowanym, białym metalizowanym, metalizowanego chromu z efektem wypolerowanego na wysoki połysk metalu oraz z listwą zatrzaskową w kolorze srebrnym,
  • do samochodów z małą wnęką montażową (pochodzących z USA oraz Japonii) o wymiarach 305mm x 114mm w kolorze czarnym.

W internetowej ofercie naszego sklepu motoryzacyjnego ramki pod tablice rejestracyjne dostępne są w pojedynczych egzemplarzach lub zestawach po dwie sztuki.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij