Ramki do tablic rejestracyjnych

Właściciele pojazdów często nie zdają sobie sprawy, jak ważnym elementem zewnętrznego wyposażenia ich samochodów są ramki do tablic rejestracyjnych. Wykonane z różnych materiałów wysokiej jakości akcesoria chronią tablice przed uszkodzeniem i zgubieniem ich podczas szybkiej jazdy lub przeprawy po wertepach. Ramki do tablic rejestracyjnych oprócz funkcji praktycznych mogą posiadać również walory estetyczne. Propozycje dostępne dziś na rynku oferują wiele możliwości personalizacji. Oprócz standardowych czarnych rozwiązań znajdziemy ramki metalizowane, karbonowe, wykonane ze stali nierdzewnej lub odpornego tworzywa sztucznego. Kierowcy często wybierają ramki z zaprojektowanym przez siebie napisem, stanowiące ciekawy dodatek. Przedsiębiorcy umieszczają na nich nazwę swojej firmy w celach reklamowych.

Ramki do tablic stanowią wygodne rozwiązanie montażowe. Wyposażone w odpowiednie otwory oraz listwy i obwódki zatrzaskowe akcesoria umożliwiają szybką samodzielną instalację oraz gwarancję, że tablica pozostanie na swoim miejscu bez względu na okoliczności. Producenci oferują ramki na tablice jedno lub dwurzędowe w różnych rozmiarach, idealne do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i skuterów. W ofercie naszego sklepu posiadamy różne rodzaje ramek popularnych marek takich jak Carmotion, AMiO oraz Utal.

Ramki pod tablice rejestracyjne marki Carmotion

Ramki tej znanej na rynku akcesoriów samochodowych marki wykonane są z trwałych materiałów skutecznie zabezpieczających tablice rejestracyjne przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych, a nawet kradzieżą. Posiadamy ramki do tablic Carmotion w rozmiarach:

  • 31 cm x 22,5 cm przeznaczone do dwurzędowych samochodowych tablic rejestracyjnych,
  • 20 cm x 17,5 cm do wykorzystania w motocyklach, dostępne w kolorach czarnym i metalizowanego chromu,
  • 15 cm x 14 cm do skuterów i motorowerów, czarne i metalizowane,
  • 53 cm x 13 cm przeznaczone do zastosowania w samochodach z jednorzędowymi tablicami rejestracyjnymi, dostępne w kolorach czarnym z karbonową obwódką oraz grafitowym metalizowanym. Ramki z efektem karbonowej powierzchni wykonane zostały w technologii hot-stampingu, czyli naniesienia na powierzchnię docelową folii termotransferowej. Tego typu ramki stanowią doskonały element stylizacji samochodu,
  • 305 mm x 214 mm / 305 mm x 114 mm dedykowane do tablic z małą wnęką montażową (z USA i Japonii), dostępne w kolorach czarnym oraz z chromowaną obwódką.

Ramki na tablice rejestracyjne AMiO

Marka AMiO dostarcza swoim klientom wysokiej klasy akcesoria samochodowe o właściwościach praktycznych i dopracowanych formach stylistycznych. Dostępne w naszej ofercie ramki tego producenta w rozmiarach 53 cm x 13 cm pasują do wszystkich samochodów z jednorzędowymi tablicami rejestracyjnymi. Spody ramek do tablic wykonane są z odpornego na czynniki zewnętrzne oraz obciążenia mechaniczne tworzywa ABS, a obwódki ze stali nierdzewnej z motywem karbonowym oraz w kolorze inox. Ramki są łatwe w montażu i skutecznie zapobiegają oderwaniu się tablic.

Utal – najlepsze ramki do tablic rejestracyjnych

Posiadamy wysokiej jakości ramki produkowane przez firmę Utal, lidera w zakresie dostarczania tablic rejestracyjnych zgodnych z wymogami obowiązującymi w danych krajach oraz urządzeń, materiałów i komponentów do ich wytwarzania. Przedsiębiorstwo oferuje innowacyjne rozwiązania spełniające najwyższe standardy funkcjonalności, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dostępne w naszej ofercie ramki przeznaczone są do różnych typów tablic, wytwarzane z materiałów o wysokim stopniu odporności na uszkodzenia oraz wyposażone w systemy zatrzaskowe ułatwiające instalację tablic. Polecamy ramki:

  • do samochodów z jednorzędowymi tablicami rejestracyjnymi w rozmiarach 53 cm x 13 cm, w kolorach czarnym, czarnym metalizowanym, białym metalizowanym, metalizowanego chromu z efektem wypolerowanego na wysoki połysk metalu oraz z listwą zatrzaskową w kolorze srebrnym,
  • do samochodów z małą wnęką montażową (pochodzących z USA oraz Japonii) o wymiarach 305 mm x 114 mm w kolorze czarnym.

W internetowej ofercie naszego sklepu motoryzacyjnego ramki do tablic rejestracyjnych dostępne są w pojedynczych egzemplarzach lub zestawach po dwie sztuki.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij