Metalizowane turkusowe ramki pod tablice rejestracyjne, do jednorzędowych tablic rejestracyjnych, zestaw 2 sztuk

43,00
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: F-63456 X2Kod producenta: 2x 63456Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Zestaw dwóch metalizowanych turkusowych ramek pod tablice rejestracyjne, dedykowanych do jednorzędowych tablic rejestracyjnych. Ramki charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz trwałością, co gwarantuje atrakcyjny wygląd oraz ochronę tablicy rejestracyjnej i okolic przed czynnikami atmosferycznymi.

Metalizowane turkusowe ramki są idealnym akcesorium do personalizacji i ozdobienia pojazdu, dodając mu nie tylko estetycznego charakteru, ale także zabezpieczając tablicę rejestracyjną przed uszkodzeniami oraz działaniem warunków zewnętrznych.

Dzięki elastycznemu i niełamliwemu tworzywu, montaż ramek jest prosty i nie wymaga dodatkowego wiercenia otworów. Listwa zatrzaskowa zapewnia wygodny i stabilny montaż na każdym samochodzie z klasycznymi jednorzędowymi tablicami rejestracyjnymi. Produkt jest odpowiednio wymiarowany, by idealnie pasować do standardowych tablic rejestracyjnych o szerokości 53 cm i wysokości 13 cm.

Metalizowany, turkusowy kolor ramki dodaje wyjątkowego efektu wizualnego, a wysoki połysk sprawia, że produkt jest atrakcyjny w świetle dziennym i nocnym. Tworzywo pokryte wysokiej jakości lakierem oraz specjalny podkład chronią przed utratą koloru i zmatowieniem w wyniku działania warunków atmosferycznych.

Wszystkie atesty i normy jakościowe są spełnione, co potwierdza bezpieczny i profesjonalny charakter tego produktu. Metalizowane turkusowe ramki pod tablice rejestracyjne stanowią nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także estetyczny element wyposażenia samochodu.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.