Kołpaki 15"

Dedykowane do felg stalowych uniwersalne kołpaki 15” stanowią doskonałą alternatywę dla oryginalnych aluminiowych elementów wyposażenia. Ich nowoczesne, realizujące wysokie standardy stylistyczne wzornictwo gwarantuje kierowcom możliwość poprawy wyglądu słabiej wyposażonych pojazdów. Kolory srebra, karbonu i bieli oraz motywy dekoracyjne dopasowane zarówno do sportowych, jak i mniej wymagających stylistycznie aut to efektowne, ale i stosunkowo tanie rozwiązanie, na które decyduje się wielu kierowców.

Dobrze dobrane pod względem rozmiaru kołpaki 15” rewelacyjnie prezentują się na niekiedy już zniszczonych felgach, skutecznie maskując niedoskonałości i chroniąc przed poważniejszym uszkodzeniem ich samych lub podzespołów układu hamulcowego. W ofercie naszego sklepu posiadamy wysokiej jakości kołpaki samochodowe 15” odporne na skrajne warunki atmosferyczne oraz różny typ eksploatacji. Dobrze pomyślany element mocujący w postaci pierścienia dociskowego zapewnia łatwy i szybki montaż elementów. Kołpaki 15” stanowią atrakcyjną propozycję asortymentową marek Versaco i Górecki.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij