Anty-pary

Anty-pary to preparaty służące do modyfikacji właściwości powierzchni szyb samochodowych. Nałożone na nie znakomicie ograniczają parowanie, poprawiają widoczność w czasie deszczu, zwłaszcza w nocy oraz w innych niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Anty-pary stanowią rewelacyjne rozwiązanie problemów z efektem roszenia, uniemożliwiającym komfortową eksploatację samochodu. Zazwyczaj w okresach dużej wilgotności powietrza oraz w wyniku różnic temperatur kierowca po włączeniu nawiewu musi czekać kilka minut, zanim szyby staną się przejrzyste. Z anty-parą na szybie pojazd jest zawsze gotowy do użytkowania.

Środki zwane anty-parami tworzą na szybie niewidzialną hydrofobową powłokę, która odpycha wilgoć, powodując samoczynne spływanie kropel deszczu oraz zapobiegając powstawaniu pary. Specyfiki pozytywnie wpływają na koncentrację kierowcy oraz wyraźne postrzeganie drogi i jej otoczenia, a co za tym idzie, zwiększają bezpieczeństwo poruszania się samochodem. Ich efektywność zależy jednak od jakości, co oznacza, że nie wszystkie zastosowane preparaty gwarantują jednakowy efekt. W sklepie dwr.com.pl posiadamy szeroki wybór preparatów zapobiegających parowaniu szyb renomowanych marek Sonax, RR Customs, K2, Rain-X oraz Q11.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij