Kołpaki 14"

Dla urozmaicenia oraz poprawy wyglądu swoich samochodów kierowcy często decydują się na zakup kołpaków. Tym bardziej, jeśli na liście fabrycznego wyposażenia ich aut nie znalazły się felgi aluminiowe. Kołpaki stanowią dla nich atrakcyjną alternatywę, zwłaszcza że proponowane dziś przez renomowane marki elementy wyróżniają się trwałością i nowoczesną stylistyką, wpisującą się w potrzeby posiadaczy samochodów zarówno starszej, jak i nowszej generacji. Właściwy dobór kołpaków samochodowych do rozmiaru felg przekłada się na ich bezproblemowe i komfortowe użytkowanie, dlatego na ten aspekt powinniśmy zwracać szczególną uwagę. Na rynku dostępne są kołpaki samochodowe w różnych rozmiarach. Wśród wielu ofert bez problemu znajdziemy na przykład kołpaki 14”.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę kołpaków 14” realizujących najwyższy standard funkcjonalności i wytrzymałości. Solidne materiały, z których wykonane zostały akcesoria marek Górecki i Versaco gwarantują ich długą żywotność nawet w warunkach bardzo intensywnej eksploatacji. W atrakcyjnej gamie wzorów oraz bogatej palecie stonowanych, eleganckich kolorów każdy kierowca dobierze kołpaki 14” najlepiej realizujące jego oczekiwania.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij