Żarniki H9

Duże korzyści związane z eksploatacją ksenonów przekonują producentów do stosowania tego typu rozwiązań w wyposażeniu fabrycznym wielu pojazdów oraz kierowców do ich montażu jako analogicznych do oryginalnych elementów części zamiennych. Ksenony charakteryzują się niezawodnością i wydajnością, a ich liczne odsłony technologiczne umożliwiają prosty  i szybki montaż elementów w oświetleniu samochodowym o różnych funkcjach. Żarówki ksenonowe H9 montowane są w światłach mijania i drogowych. Wśród ich największych zalet wymienić należy niski pobór prądu przy mocy 35W, większe natężenie emitowanego światła oraz doskonałą jakość wiązki o temperaturze barwowej od 4300 do 8000 K, zbliżonej do przyjemnego dla wzroku ludzkiego światła dziennego.

Żywotność żarówek ksenonowych H9 określa się na ok. 2500 godzin pracy w różnych warunkach. Dzięki wzmocnionej konstrukcji akcesoria są zdecydowanie bardziej odporne na uszkodzenia w porównaniu do klasycznych halogenów. Polecamy dostępne w naszej ofercie wysokiej klasy żarówki ksenonowe H9 marki AMiO do zastosowania z różnymi rodzajami przetwornic wykonanych w technologii standardowej lub cyfrowej.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij