Preparaty chemii samochodowej Holts

Marka Holts powstała w 1919 roku, a jej początkom przyświecała idea dostarczania kierowcom dobrej jakości preparatów pomagających w utrzymaniu pojazdów w dobrej kondycji mechanicznej oraz doskonałym stanie wizualnym. Już pierwsze środki do konserwacji głowic zaproponowane przez firmę zyskały spore uznanie i przyczyniły się do wzrostu zainteresowania innowacyjnymi rozwiązaniami Holts. Preparaty skutecznie chroniły cylindry przed niekorzystnym wpływem dużych mrozów i stały się podstawą do stworzenia całej gamy produktów docenianych przez szczególnie wymagających miłośników motoryzacji.

Obecnie przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji niezawodnych preparatów chemii samochodowej, wśród których wymienić można wydajne środki czyszczące, wyroby wykorzystywane podczas napraw oraz preparaty zabezpieczające. W prezentowanym na stronie naszego sklepu bogatym asortymencie produktów marki Holts znajdziecie między innymi produkty chemiczne do czyszczenia gaźnika, odtłuszczające oraz penetrująco - odblokowujące, silikon w sprayu, pastę miedziową, smar uniwersalny, uszczelniacz chłodnicy, zestawy do czyszczenia zaworów oraz reparacji ogumienia i zmywacz do hamulców. Zachęcamy do wypróbowania rekomendowanych przez ekspertów artykułów marki Holts.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.