Filtry stożkowe powietrza

Filtry samochodowe to niezwykle ważne części, dzięki którym jego poszczególne podzespoły mechaniczne mogą pracować bez zarzutu przez długi czas. Jednym z rodzajów tego typu elementów są filtry stożkowe powietrza zapobiegające przedostawaniu się do silnika kurzu, pyłów oraz innych drobinek. Bariera, którą tworzy filtr, chroni przed uszkodzeniami różne części jednostki napędowej takie jak pierścienie tłokowe, panewki i cylindry. Pamiętajmy, że dla właściwej pracy silnika znaczenie ma nie tylko jakość docierającego do niego powietrza, ale i jego ilość. W tej kwestii główną rolę odgrywa przepustowość fabryczna i czystość filtra powietrza.

Filtry stożkowe powietrza charakteryzują się konstrukcją zmniejszającą opory przepływu powietrza, co przekłada się na zasysanie jego większej ilości, a co za tym idzie, zwiększenie mocy silnika i momentu obrotowego. Akcesoria pobierają powietrze całą powierzchnią zewnętrzną ściętego układu filtracyjnego stożka wykonanego z odpowiednio przepuszczalnego materiału. Wielkość oczek w strukturze filtra gwarantuje eliminację cząstek stałych i jednoczesne umożliwienie swobodnego przepływu powietrza. Filtry stożkowe powietrza posiadają powierzchnię filtracyjną wykonaną z dwóch powłok metalowej siatki, między którymi umieszczono materiał filtracyjny nasączony olejkiem przechwytującym najdrobniejsze zanieczyszczenia. Polecamy filtry stożkowe powietrza marki AMiO w zestawie z trzema reduktorami. Na akcesoria producent udziela 12-miesięcznej gwarancji.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 50zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij