Wiadra i separatory

Wiadra i separatory do mycia samochodu to praktyczne akcesoria, których nie powinno zabraknąć w asortymencie produktów ułatwiających pielęgnację pojazdu. Solidne i precyzyjnie wykonane pojemniki znacznie podnoszą komfort mycia poszczególnych elementów auta. Wiadra zaopatrzone są w szczelne pokrywy pozwalające na łatwe ich zamykanie. Wiadra i separatory dostępne w naszej ofercie to artykuły wielowymiarowe i niezwykle funkcjonalne. Dla większej wygody przewożenia udostępniamy wiadra w formie składanej, które jako przyrządy wielofunkcyjne sprawdzą się również na biwaku czy jako pojemniki użytkowe na działce wykorzystywane podczas prac polowych.

Wydajne wiadra i separatory umożliwiają szybkie i sprawne umycie auta, doskonale zatrzymując brud i wszelkie zanieczyszczenia. Dzięki separatorom możliwe jest płukanie gąbki, szczotki i rękawicy w oczyszczonej wodzie. Dobrze pomyślane akcesoria zatrzymują piasek na dnie wiader, zapobiegając powstawaniu rys na powierzchni lakieru samochodowego. W naszym sklepie zaopatrzysz się w wiadro składane marki Meguiar’s Foldable Bucket, wiadro do mycia samochodu RR Customs, wiadro z pokrywką Shiny Garage Wheels, a także separator brudu RR Customs Grit Guard.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.